با توجه به اینکه عمده فعالیت وب سایت یزد گالری در زمینه صنایع دستی و اجناس آنتیک می باشد و با در نظر گرفتن حساسیت و قیمت محصولات موجود در سایت کلیه سفارشات با بسته بندی کاملاً مستحکم و لایه های حفاظتی مناسب برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی در حمل و نقل کالا انجام خواهد پذیرفت .

کلیه هزینه های ارسال سفارشات رایگان می باشد .

آدرس پستی گیرنده, همان آدرس درج شده توسط خریدار در فرم ثبت نام خواهد بود. خواهشمند است جهت تسهیل امور پردازش و ارسال کالا, آدرس پستی خود را کامل و همراه با کد پستی صحیح وارد کنید .

کلیه سفارشات ثبت شده در این وب سایت در کمترین زمان ممکن پردازش و برای ارسال به اقسی نقاط کشور توسط پست پیشتاز و یا تیپاکس تحویل داده می شود .

لازم به ذکر است در ارتباط با نحوه ارسال کالا و نوع ارائه خدمات شرکت ارائه کننده سرویس حمل و نقل؛ و با توجه داشتن به بُعد مسافت , سفارشات سراسر کشور طی ۲۴ تا ۹۶ ساعت به دست خریدار خواهد رسید .

شرایط ارسال و تحویل کالا با توجه به ایام تعطیلات رسمی در کشور تغییر پذیر خواهد بود. در ایام پایانی سال و با توجه به حجم زیاد و ترافیک ارسال محموله در سراسر کشور ممکن است سفارشات با مقداری تاخیر به دست مشتریان برسد؛ برای جلوگیری از این امر از مشتریان محترم خواهشمندیم خریدهای خود را قبل از فرا رسیدن روزهای پایانی سال و یا تعطیلات رسمی چند روزه سفارش دهند .

 

سرویس پست پیشتاز برای ارسال سفارشات به تمامی نقاط کشور درنظر گرفته شده است. امکان تحویل سفارش به پست برا ی مرسولاتی که در روزهای کاری هفته و تا ساعت ۱۲ ثبت شوند در همان روز وجود خواهد داشت و برای سفارشات پس از ساعت ۱۲ آن سفارش در نخستین ساعات روز کاری بعد ارسال می گردد. مرسولات ارسال شده توسط پست با توجه به مسافت طی ۲۴ تا ۹۶ ساعت به خریداران تحویل خواهد شد. لازم به ذکر است زمان قبول سفارش توسط پست برای روزهای پنجشنبه یک ساعت زودتر و تا ساعت ۱۱ انجام پذیر خواهد بود .


تیپاکس یک سرویس ارسال مرسولات قدیمی در ایران است و مشتریانی که محل سکونت آنها در لیست درج شده پایین می باشد می توانند کالای خود را از طریق تیپاکس دریافت کنند .

ساعت پذیرش سفارش در این سرویس تا ساعت ۱۵ تمامی روزهای کاری هفته خواهد بود و سفارشات ثبت شده پس از این ساعت, اولین ساعات روز کاری بعد پردازش و ارسال می گردند. شایان ذکر است برای مشتریان ساکن تهران سفارشات طی ۲۴ ساعت از زمان ثبت سفارش و در آدرس پستی گیرنده تحویل داده خواهد شد. مشتریان خارج از تهران که در مراکز استان ها ساکن هستند سفارشات خود را طی ۴۸ ساعت دریافت می کنند. لیست شهرستان های دریافت کننده خدمات تیپاکس به شرح ذیل می باشد:

ابهر و خرمدره – آستارا – آمل – اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان – بندر انزلی – اهواز – بابل – بابلسر – بروجرد – بناب – بهشهر – تاکستان – تالش – دورود – تبریز – تنکابن – چالوس – خرم آباد – دامغان – دزفول – رامسر – نجف آباد – رشت – رفسنجان – رودسر – رودبار – زنجان – زرند – ساری- ساوه – سبزوار – سمنان – سنندج – شاهرود – شاهین شهر – شوشتر – شهرضا – شهرکرد – شهر صنعتی البرز – شهرک صنعتی طوس – شیراز – شیروان – علی آباد – قائمشهر – قروه – قزوین – قم – کاشان – کرج – کرمان – کرمانشاه – یزد – گرگان – گنبد – لاهیجان – لنگرود – مراغه – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میبد (اردکان) – نکا – نهاوند – نیشابور – همدان
ایلام – آبادان – اسلام آباد – بجنورد – بندرعباس – بوشهر – بوکان – تربت حیدریه – جهرم – خرمشهر – زاهدان – سیرجان – فسا – کازرون – کیش – لار – یاسوج

 

– شایان ذکر است ارسال مرسلات برای نقاطی از کشور که تیپاکس خدمات ارائه نمی کند به صورت خودکار توسط پست پیشتاز ارسال خواهند شد .

– روزهای تعطیل رسمی به ساعات درج شده در سایت برای تحویل سفارشات افزوده می گردد .